הצטרפו למהפכה האורבנית של רמת גן

השאירו פרטים לקבלת
הצעה מותאמת אישית

  מתעניינים ב:

  הצטרפו למהפכה האורבנית של רמת גן

  השאירו פרטים לקבלת
  הצעה מותאמת אישית

   מתעניינים ב:

   היזמים

   אזורים הינה אחת מחברות היזום והבנייה הגדולות והמובילות בישראל.

   מאז שנוסדה בשנת 1964 ועד היום בנתה אזורים מעל 200,000 דירות למשפחות בכל רחבי הארץ וצברה מוניטין של חברה בעלת איתנות פיננסית ויכולת מקצועית ברמה בינלאומית. המקצועיות הבלתי מתפשרת לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, הופכים את אזורים לאחת החברות הבולטות והמתקדמות בתחום הנדל"ן בישראל. כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת ובונה אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחות מושלמת לדייריהן – לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. כל פרויקט מתוכנן בקפידה בדגש על על רשת בטחון פיננסית, ביצוע ללא פשרות, אדריכלות עדכנית ועמידה קפדנית בלוחות הזמנים. שימת הדגש על חווית מגורים כוללת, לצד זיהוי מגמות עתידיות ושינויים בענף הנדל"ן, ממצבים את אזורים בחוד החנית של תרבות המגורים בישראל.

   מגדל נדל"ן ונכסים, מקבוצת מגדל אחזקות, היא מהמשקיעים הגדולים והמשמעותיים בשוק הנדל"ן בישראל.

   מחלקת נדל"ן של ישראל של חברת מגדל ביטוח היא מהמשקיעים הגדולים והמשמעותיים בשוק הנדל"ן בישראל. מחלקת נדל"ן ישראל אחראית על ניהול של כ-50 נכסים מניבים בבעלות חברות מקבוצת "מגדל", הכוללים כ 700,000- מ"ר שטחי משרדים, מסחר וקרקע וכ- 14,500- מקומות חניה, בשיעור תפוסה גבוה. חברת מגדל משרתת כ- 2.3 מיליון לקוחות פרטיים ועסקיים, מעסיקה מעל 5,200 עובדים ומנהלת נכסים בהיקף של כ- 255 מיליארד שקלים. פעילות הנדל"ן של מגדל ממוקדת בערים מרכזיות ובשווקים יציבים המאופיינים בצמיחה ובביקוש גבוה. בבעלות חברות מקבוצת מגדל שורה ארוכה של נכסים יציבים ואיכותיים במיקומים אסטרטגיים בארץ ובעולם וביניהם משרדי ממשלה, בניינים לחברות ענק וארגונים מובילים, מרכזי מסחר ותעשיה, סיעוד ועוד. פעילות הנדל"ן של מגדל בארץ ובעולם מהווה נדבך חשוב בשימור והשבחת כספי החיסכון של לקוחותיה וביטוי לאיתנותה הפיננסית.

   האדריכלים

   יסקי-מור-סיון אדריכלים-MYS Architects

   MYS Architects
   יסקי-מור-סיון אדריכלים

   יסקי-מור-סיון אדריכלים, ממשרדי האדריכלות המובילים בישראל, אחראי לתכנון כמה מהפרויקטים הבולטים והחשובים בארץ, שהפכו שם נרדף למצוינות ולחדשנות. רוח מייסדי המשרד ושותפיה משתקפת כמעט בכל צומת בישראל ושורשי המשרד חוזרים עד לימי קום המדינה.
   140 אנשי הצוות של המשרד מביאים לכל פרויקט מאגר חסר תקדים של ניסיון, ידע מצטבר, גמישות מחשבתית ורעננות יצירתית. בזכותם, כולל הפורטפוליו של המשרד רשימה ארוכה של פרויקטים עטורי פרסים, הפרוסים לאורכה ולרוחבה של ישראל וב-32 מדינות ברחבי העולם.